תפריט נגישות

תפריט נגישות

צבעי מונוכרום
מונוכרום
אתר כהה
אתר כהה

אתר בהיר

ה.כותרת

ה. לינקים

ה. לינקים
סגירת התפריט
הזמן עכשיו
עגלת קניות
0 מוצרים \ 0.00₪
הרשמה
שעות פעילות יצירת קשר צרו קשר בוואצפ עקבו אחרינו בפייסבוק הגיעו אלינו דרך הווייז
הדפסת כרטיסי ביקור
מחירון כרטיסי ביקור, בחירה והזמנה אונליין בקופיסטודיו

כמותמחיר
500 דו"צ + למינציה120₪ ללא גרפיקה260₪ כולל גרפיקה
1000 דו"צ + למינציה140₪ ללא גרפיקה280₪ כולל גרפיקה
2000 דו"צ + למינציה250₪ ללא גרפיקה390₪ כולל גרפיקה
3000 דו"צ + למינציה350₪ ללא גרפיקה490₪ כולל גרפיקה
4000 דו"צ + למינציה400₪ ללא גרפיקה540₪ כולל גרפיקה
5000 דו"צ + למינציה430₪ ללא גרפיקה570₪ כולל גרפיקה
10000 דו"צ + למינציה730₪ ללא גרפיקה870₪ כולל גרפיקה

₪ הזמנה אונליין
יש לי גרפיקה הזמנת גרפיקאי אני רוצה לעצב

למחיר מתווסף מע"מ כחוק, ואינו כלול בתוספות שונים כגון חיתוך \ גרפיקה ושירותים מחוץ לרשום.

למה עסקים גדולים וקטנים כאחד צריכים כרטיסי ביקור?

כרטיסי ביקור הם כרטיסים אשר מייצגים כל עסק \ עצמאי \ נציג וכל איש המעוניין להציג את עצמו כראוי בפני לקוחות \ משתפי פעולה ומתעניינים. כרטיסי ביקור נחשבים למוצר דפוס בסיסי לכל עסק ועצמאי משני סיבות עיקריות.
  • השארת פרטים מלאים ליצירת קשר עבור המעוניין במהירות השליפה עם כל הפרטים - אמייל, פלא', טל' ואפילו מיקום.
  • השארת כרטיסי ביקור אצל אנשים פוטנציאלים מגדילה את הסיכויי משמעותית ליצור שיתוף פעולה בינכם, כאשר האדם הפוטנציאלי מחזיק כרטיס ביקור שלכם בארנק לדוגמה, גודלת המודעות לאדם כלפיכם משמעותית.
  • כרטיסי ביקור יכולים להיות מאוד אפקטיבים כאשר מנצלים אותם נכון והם דורשים לראש ולראשונה עיצוב גרפי איכותי ומושך. כיום אנשים רבים בבתי דפוס שונים משלמים סכומים גבוהים של כסף עבור הדפסה של כרטיסי ביקור שלמען האמת - לא נראים טוב. (כרטיסי ביקור שלא ניראים טוב יכולים ליצור את פעולת המשיכה בצורה הפוכה, ואף להבריח לקוחות). מעבר לעיצוב גרפי איכותי הנדרש אשר ניתן לקבל אותו בקופיסטודיו, בכדי לממש את הפוטנציאל בכרטיסי הביקור צריך גם לדעת לחלק אותם בצורה אפקטיבית. אנשים רבים היום נחרדים לשמוע על 1000 כרטיסים ומעלה, כי הם חושבים שהם לעולם לא יסיימו אותם. אף על פי שבפועל אדם שתמיד מסתובב עם כרטיסים לחלוקה בארנק, בכיסים וכמובן מחפש את הדרכים לחלק - מסיים אותם במהירות, וכמובן מרוצה מאוד מהאפקטיביות שלהם.

    מהו המחירון לכרטיסי ביקור בארץ ובעיר

    כרטיסי ביקור תמיד היו מותירים רושם רב ולכן הביקוש שלהם מאוד גבוה. ועם הביקוש התחרות בין בתי הדפוס מתחילה. לראש ולראשונה נציין כי המחירים שנציין כאן מבוססים על חבילה של 1000 כרטיסי ביקור דו צדיים + למינציה (העסקה הנימכרת ביותר בעולם הדפוס). וכמובן מדובר בשיעור המבוסס על מחקרים אישיים בלבד. המחיר המומלץ לצרכן בכל הארץ הוא 150₪, אשר ניתן להיתקל בו בבתי דפוס רבים. בתי הדפוס הגדולים והפועלים יותר, ובעיקר אלו המקדמים את עצמם בגוגל ייתחרו עם המחיר הזה. המחיר הממוצע ברחבי בתי הדפוס בארץ מגיע ל180-200₪ לחבילה הנ"ל. בתי דפוס בודדים מוכרים את אותה החבילה גם 250₪-300₪. מחירי הדפוס במודיעין נחשבים למאוד תחרותיים ובה המחיר הממוצע לכרטיסי ביקור עומד על 170₪. בקופיסטודיו ניתן לאמר שהמחירים יורדים המון מהממוצע ומגיעים ל140₪ בלבד לחבילה הנ"ל, וכך בהתאם עם שאר שירותי הדפוס אשר היא מציעה.

    הלוגו התחתון של קופיסטודיו